Antep Fıstığı
Antep Fıstığı

Antep Fıstığı, İbrahim Aksu ve Mehmet Çelebi, Ticaret Odası’nın 2. grubunda yer alırken, üçüncü grup, Antep fıstığı ve fındıkta tek bir liste olarak seçime giriyor. Müslüm Yıldırım ve Mehmet Kavsara, dördüncü grup Şeker ürünleri Hüseyin Özgüler ve Osman Canseven, beşinci grubun henüz bir isim olmadığını ve tek bir listede yer alması bekleniyor. Altıncı grup, Taner Özdurak ve ekibi, sekizinci grup Cafe restaurant Uğur Acıoğlu ve Bülent Erleblebici, onüçüncü grup Hasibe Sözmen ve Şerif Dalgıç’ın ulaşım, yolcu ve öğrenci taşımacılığı, onbeşinci grup Sabri Hamamcı, Bankacılık, finans ve finans alanlarında işler Türkçe, on yedinci grup Halı Halı ve Duvar döşemesi Hüseyin Ulutaş, Mehmet Törer, yirminci grup Triko Örme Kemal Delioğlu, yirmi üçüncü grup Ömer Işık.

Antep Fıstığı

Yavuz Bozhüyük, plastik ambalajda yirmi sekizinci grup Yapı inşaat uygulamaları Beton-Metal ve Maden Neset Ayaz , Atilli Öcük, Osman Kıratlı, Aybar Çeliksöz, Otuzuncu Grup Montaj ve Muhafaza Mustafa Bozgeyik, Tuncay Yıldırım, otuz dördüncü grup Mobilya Mustafa Durakoğlu, orman ürünlerinde otuz beşinci grup Sağlık Yusuf Yıldırım, Metin Yıldız, otuz altıncı grup Ahmet Tabur, Sedat Özdinç, kırk birinci grup Sigorta Acenteleri S Ami Akay’ın tek c olduğu iddia edildi. andidate. Birinci grup tarım ürünleri grubunda Ökkeş Tabur olacak, Enver Tabur ve Faik Kernel listesinde yer alan Yusuf Tekin, Sadık Kocak, Sait Kanidağlı, Ahmet Şengül, Nurettin Saruhan yedinci yaş grubu, sebze ve meyve ile karşı karşıya gelecek. Dokuzuncu grup, Yakup Katirli’nin önündeki Mahmut Yıldırım, Abdullah Başak ve Ümit Çaçan’dır. Onuncu grup Otomotiv’de üç listede yarışacak. Ali Bayram Sarıca, Eyüp Zengin, Mesut Yılmaz ve Tayfun Aygın ayrı ayrı yarışacaklar. En tartışmalı seçimin bu grupta olması bekleniyor. Onbirinci grup petrol ürünlerinde büyük mücadele veriyor ve burada üç liste var. Kamil Tosun, Şefik Filik üçüncü grupta bir liste, İbrahim Yetkin Şekercici, rakip Veli Kadooğlu ve Osman Özberk ve Muzaffer Doğan. On ikinci grup Yurtiçi yabancı lojistik Şerif Dalgıç ve Hilmi Taner birbirlerine karşıdır.

Yoreselantep.com.tr

Mustafa Zor, Galip Hidiroğlu, Ali Rıfat Uçrak ve Ali Rıfat Uçrak’ın üçüncü listede yer alması beklenirken, kitapta, gazete, gazete, gazete, gazete, gazete, gazete, kitap, gazete, kitap, gazete, kitapçık, kitap, gazete, gazete, kitapçık TV, radyo, reklam ve ajans grubu. Bu üçüncü liste, işlerini hızlı tutarken isimlerini gizli tutar. Sekizinci grup, Ev, Tekstil, Nakış kıyafetlerinde Ömer Faruk Öztekin ve Adil Elbistan ile karşılaşacak. Ondokuzuncu grup Beyhan Külekçi ve Mehmet Zor’un rakipleri ve konfeksiyon imalatçıları. Yirmi birinci grup hazır giyim, Heseyin Gezinmez ve İbrahim Halil Zengin yarışacak. Fatih Güllüoğlu ve Ömer Faruk Katırcıoğlu, yirmi saniyelik inşaat malzemeleri grubuyla karşı karşıya gelecek. Yirmi dördüncü grubun Ayhan Tiryaki’sinde Kimyasal Maddeler Yılmaz Duman ve Turgut Dağdelen Bayram Kemal Kılıç’ın önünde adaylardı. Mustafa Özeren, yirmi beşinci makine ve yedek parça grubunda, Ayşe Tohumcu ve Sadık Kayabaş’ın yanında Abdullah Dabaniyasti. Yirmi yedinci grupta mimarlar ve mühendisler Ahmet Özgözükara, Nejdet Kılıç, Ömer Saraçoğlu, Gökhan Çeliktürk, Mimar Altuğ Çolak ve Şahin Bozbulut iki liste ile karşılaşacaklar. Üst ve alt binaların çalışmalarında yirmibeşinci grup Sıtkı Severoğlu, Murat Karakaş, Melih Meriç ve Vakıf Yanıç yarışacak.

Rıdvan Köksüzer, Mehmet Adıgüzel ve Mehmet Öztürk 30 inşaat yüklenicisi listesinde yer aldı, Turgut Ercan ve Selim Duru Yılmaz Çınar İsa Elsari muhaliflerdi. Ömer Melekoğlu ve Tahir Özkara otuz saniyelik ayakkabı terliklerinde birbirleriyle yarışıyorlardı. Temizlik malzemelerinde otuz üçüncüsü Furkan Kahraman, Fatih Kuyucu, Abdullah Çelebi ve Kemal Sertkaya birbirleriyle yarışacaklar. Otuz yedinci grup Üç liste bilgisayarlarda ve telefonlarda birbirleriyle yarışıyor. Hulusi Kalender, Mehmet Pamuk, Yunus Yıldırım, Cihangir Başaran, Erkan Erdem ve Emin Öztürk’ün birbirleriyle yarışması bekleniyor. Otuz sekizinci Elektrikli Aletler Züccaciye Şefi Beyhan Hıdıroğlu, Hilmi Teymur Ali Değer ile karşılaşacak. Otuz dokuzuncu Özel Eğitim Kurumunda Mustafa Eryoldaş, Metin Çınar, Serap Akalın ve Abidin Ademoğlu birbirleriyle yarışacaklar. Kırklı grup Turizm Otel Güvenlik Hülya Akkaya, Bülent Bakbak, Orhan Toplar ve Dilek Uçar’a karşı yarışacak.

DEĞERLENDİRME
Antep Fıstığı
TEILEN
Önceki İçerikPod Sistem Detayları
Sonraki İçerikKabızlıga Ne İyi Gelir Sindirim Sistemi Temizleme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here