Başkasının Telefonuna Sızma için örneğin çocuğunuzun karşılaşabileceği çevrimiçi tehditlerden korkuyorsanız veya çalışanlarınızın ofisini kullanmalarını sağlamak istiyorsanız, başka bir kişinin telefonuna sızmak ve o telefondaki her şeyi izlemek için geçerli nedenleri varsa Casus yazılım ile bunu yapabilirsiniz. Telefonun telefona nasıl bağlanacağını öğrenmek ve telefonunuzu uzaktan kontrol etmek için okumaya devam edin.

MSpy gibi iyi casus yazılımları aldıktan sonra, bu uygulamayı, yapmanız gereken ilk işten uzaktan takip etmek istediğiniz telefona yüklemelisiniz. Gelişmiş özelliklere sahip olmak istiyorsanız, bu durumda bile iPhone’unuzun tümü hakkında iCloud bilgilerine sahip olsanız bile, telefonun fiziksel olarak yüklenmesi gerekiyor.

Uzaktan başkasının telefonunu girmek istedik ve bu fiziksel kurulum nereden geldiğiniz gibi gözüküyor. Bazı meşru nedenlerle, bilgisayardan telefona veya telefondan telefona bağlanan casus yazılım gereklidir. Bu nedenle, işlemi başlatmadan önce kısa süre telefon alabildiğinden emin olmalısın. Ancak, ilk kurulumu yaptıktan sonra, telefonunuza tekrar dokunma zorunda kalmazsınız ve uzaktan telefon denetimi süreci başlayacaktır.

Ayrıca, nadir bulunan durumlarda, izlemek istediğiniz cihazın jailbreaked veya köklü olması gerekecektir. Bu işlemler zahmetsizce yapılabilir. Telefonu bir bilgisayara bağlayarak bir programı çalıştırmak kadar kolay. Internet’te, bu programların çalışma şeklini adım adım açıklayan çeşitli kılavuzlar bulunmaktadır. Onlardan yardım alabilirsiniz. Söz verdiğimiz süreçler de dahil olmak üzere, mSpy’yi indirip yüklemeyi başarırsanız yarım saat geçmez. Bu programları ilk kez kullanıyor olsanız bile.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here