Güzelyalı Halı Yıkama, fabrikası yenilikçi bir anlayış ile güler yüzlü hizmetlerini tüm müşterilerine vererek semtin en iyi halı yıkama fabrikası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için teknolojiden büyük ölçüde yararlanarak sektöre örnek bir fabrika kurmak en büyük hedefimizdir. Otomatik halı yıkama makineleri, natürel yani doğal halı yıkama şampuanları ile maksimum temizlik sağlanmaktadır.

Güzelyalı Halı Yıkama

Fabrikamıza getirilen halılar kontrol edildikten sonra doğal halı yıkama şampuanları ile tek tek, halının her noktası eşit bir şekilde yıkanmkatadır. Bu aşamada halıda varsa leke, özel leke çıkarıcılarımız ile leke temizliği yapılır. Burada not olarak şunu belirtmekte fayda var. Her halının yıkanma şekli farklıdır. Şagi halıların hav mesafeleri uzun olduğu için ona uygun fırça kullanılmalı, antika halılar için hassas yıkama sistemi uygulamalı, halıfleksler için yine ayrı yıkama sistemi uygulanmalıdır. Yıkanan halılar kapalı alan kurutma odamızda kurumaya bırakılır. Ortalama 12 ile 20 saat arasında kuruma zamanı vardır. Kuruyan halılar tekrar kontrol edilerek paketlenmektedir. Artık halılarınızı güvenle kullanabilirsiniz. Halının hızlı bir şekilde kuruması için; halının hızlı kuruması genel olarak müşterinin isteklerinin başında gelir.

Penta Halı Yıkama

Bayramlar öncesi, özel günler öncesi veya halıya herhangi yabancı bir maddenin dökülmesi gibi nedenlerle halıların kısa zamanda teslimi için halının kısa zamanda kurutulması ve teslim edilmesi çok önemlidir. Bildiğiniz gibi İstanbul denizlerle çevrili olduğu için nem çok yüksektir. Dolayısıyla halının kuruma süresi de buna paralel olarak uzamaktadır. Özellikle kış mevsiminde bir halının normal olarak kuruması günlerce zamana yayılabilir. Bunun önüne geçmek için kurutma odası olmalı ve ortamın ısıtılmasıyla bu zaman minimuma indirilmelidir. Sektördeki tecrübelerimizden de gördüğümüz üzere bu işi yapan firmaların en büyük eksikliği güler yüzlü hizmet anlayışıdır. En ufak bir sorunda bile muhatap bulamamakta da müşteri başka firmalara yönelmektedir. Güzelhalı Halı Yıkama fabrikasının diğer firmalardan ayıran en büyük özellik de güler yüzlü hizmet anlayışı ile hizmet vermesidir. Yukarıda kısaca değindiğimiz olayı biraz açmakta fayda var. Her halı aynı yıkama şartlarında yıkanmamalıdır. Nasıl ki her giysiyi çamaşır makinesinde yıkanmıyorsa halılarda da yıkama şekli farklıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here