Hasta Karyolası, hastalar için daha rahat bir tedavi süresi sağlayan modern yatakları temsil eder. Büyük hastanelerde bulunan yatakların evde hasta bakımı için de uygun modelleri vardır. Hasta beşiği fiyatları yatağın özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Evde veya hastanede kullanılan yataklardaki farklılıklar fiyatlara da yansıyabilir.

Manüel karyola sistemleri daha uygun fiyatta satışa sunuluyor

Elektrik sistemlerine kıyasla modern bir tasarımı temsil etmeyen manuel hasta yatak takımı modelleri, baş ve ayak parçalarının manuel olarak kaldırılıp indirilebildiği ürünleri içerir. Elektrikli ve motorlu parçalar olmadığından, bu modellerin evde geçici olarak hasta olanlara uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Modern hastanelerde kullanılan modellere motor ve elektrik sistemlerine göre daha yüksek teklifli satışlar sunulmaktadır. Bununla birlikte, bu modeller hastanelerde değil, evlerde de kullanım için uygundur. Manuel Hasta Yatakları nın aksine, evde daha uzun sürecek olanlar elektrikli modelleri tercih etmelidir. Böylece hasta konforu ve bakımı daha iyi sağlanır.

Manüel ile motorlu hasta karyolalarının farkı

Pratiklik açısından manuel modeller motor tasarımlarına göre daha düşük performans sunar. Manuel modlarda hasta herhangi bir zamanda duruşu değiştiremez. Bunun için bakıcınızdan veya yakınlarınızdan yardım almalısınız. Elektrikli model, kontrolü kullanarak rahat hissetmek için duruşu ayarlayabilir. Daha konforlu elektrikli modeller manuel sistemlere kıyasla daha uzun ömür ve kaliteye sahiptir.

Hasta karyolalarını geçici hasta bakımı için kiralamak, onları satın almaktan daha doğru olabilir. Böylece, hasta yatak fiyatlarındaki farklılıklara bağlı kalmaksızın bütçenize daha iyi bir çözüm bulacaksınız. Elektrik sistemleri veya manuel sistemler kiralayarak, hastalarınız için daha rahat bir tedavi süresi sağlayabilirsiniz.

Neden hasta karyolası?

Hasta Yatağı Bakıcılar için bir rahatlık da rahatlıkla belirtilmelidir. Hastayı yatıştırmak, oturmak veya yemek yemek gibi konforlu bir şekilde rahatlamak da çok rahat bir bakım sağlar. Ayrıca hasta bezlerinin anti bakteriyel olması, hastalar için hijyenik bir yatak sağlanması anlamına gelmektedir.
Hastanın karyolasını alırken hangi kriterlerin dikkate alınması gerektiğini öğrenmek için bu makaleyi okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here