Servis Asya’sı olarak Miele Servisine hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Alman önde gelen markalarından Miele ürünleri kaliteli ürünlerdir. Belirsiz eller, Miele ürünlerinden tam performans alamayabilir. Miele marka ürünlerinizi mutlaka alabilmek için lütfen Servis Asya’nızı edinin. 2007 yılından beri Hizmet Asya’da hizmet vermekteyiz. Tamir meseleleri temelinde daha kısa sürede yerinde teknik servis için çalışıyoruz. Firmamız hızlı mele desteği alanında alanında en iyi hizmeti sunmaktadır.

Miele Servisi Hizmet kalitemizi 10 yıllık tecrübemizle arttırmayı hedefliyoruz. Miele markasını kaybetmiş veya performansını kaybetmiş ürünlerinize teknik destek sunuyoruz. Sahadaki bu marka lideri güvenli ellere teslim edilmelidir. Miele, uzman personelimiz tarafından eğitilmiş olup, ürünlerimiz sertifikalı personelimiz tarafından çabucak etkilenmektedir.

Parçalar gerektiğinde değiştirilir. Parça değişikliklerinde tamamen orijinal ürünler kullanılır. Ayrıca, tüm bu hizmetleri değerli müşterilerimize sunarken, makul fiyat avantajları sunmakla kendimize bir görev verdik. Teknik servisin yanı sıra, bakım ve montaj gibi hizmetleri de sağlamaktayız. İyi iş anlayışı ve profesyonel kadrosu ile Miele marka ürünler için en iyi çözümleri vaat ediyoruz. Miele Service, Hizmet Asya olarak, ihtiyaçlarınıza mümkün olan en iyi şekilde karşılık vermektedir.

Mümkün olduğunca çabuk davranarak profesyonel hizmetlerimizi herhangi bir sorun yaşamadan sunarak, ev aletlerine kaliteli onarımlar sunacağımızdan eminiz ve bu teknik servis ev aletleriniz için onarım sürelerini ve ömrünü iki katına çıkaracaktır. Uzman teknik servis ekibimiz, müşteri hizmetleri için ev aletlerini hızlı bir şekilde onarmaya çalışmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here