İstanbul’un Anadolu yakasında, Kartal ilçesinde, Kartal Tabelacı ile hizmet veriyoruz. Firmamız tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Tüm emirler Türkiye’den alınır ve bu emirler en kısa sürede hazırlanır ve servis edilir. Müşterilerimizi tatmin etmeyi amaçlayan firmamız, Anadolu ve Avrupa’daki hemen hemen her ilde franchise sahibidir.

Tabela sektörüne uzman ekiplerimizle öncülük eden uzman kadromuz, size en ideal tabela hizmetleri sunan uzman tabela elemanlarıyla hizmetinizdedir.

Kartal Tabelacı Firmamız gelişmiş bayiler ağı vasıtasıyla müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı hedeflemektedir. Işıklı tabelalar ve ışıksız tabelalar ile müşterilerinin hizmetindedir. Müşterilerin istekleri doğrultusunda profesyonel bayiler tarafından tasarım, teklif ve alternatifler sunan firmamız, kaliteli ürün ve iyi hizmet anlayışı benimsemektedir. Hızlı hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren firmamız vaat edilen tarihte teslimatını gerçekleştirmektedir.

Branda afişleri, araç yazıları, cam mektuplar, dijital baskı resimleri gibi firmalarımız iyi iş ahlakına sahip. Müşterilerine, en kaliteli malzemelerle güzel bir işçilik sunmaktadır. Firmamız müşterileri için sektörde birçok başarıya imza atan bir şirket olarak hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Kartal Tabelacı servisleriyle profesyonel takımlarımız ve güvenilir iş anlayışımız ile birlikteyiz.

Panelist uzmanlarımız size kaliteli görsel ve güçlü tabela modelleri sunmak için profesyonel kadrosuyla kartal hizmetler sunmaktadırlar. Uzman kadrosunun deneyimli yaklaşımı sayesinde, kartal imza isteklerinizde sizinle birlikte olmaktan memnuniyet duyarız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here