Kenan Kaffar
Kenan Kaffar

Kenan Kaffar sektör ve Kurumsal müşteri ayırt etmeksizin yüksek mecralara seslenen iletişim Danışmanlığı hizmeti vermektedir. Pazarlama, Etkinlik, Sratejik düzenler ve itibar yönetimi gibi birçok düzenlemelerde liderlik yaparak iletişim danışmanlığı hizmetinin kendisini vermektedir. Bünyesine kattığı yeni müşteri potansiyeli ve hizmet ağını oldukça
genişleten ciddi oranlarda yükseliş elde ettiğini söylemekte fayda var açıkcası.

Bilişim, Turizm, Gıda, Lojistik gibi bir çok sektörün liderleri ve markaları ile geniş çaplı profesyonel çalışmalar yaparak iletişim danışmanlığı hizmetini devam ettirmektedir. Ayrıca bu işleyiş sürecinde gayet profesyonel etik ve titiz bir çalışma stratejisi ile devam ettirmekte. Kenan Kaffar iletişim danışmanı Kurumsal tabanda sosyal sorumluluk
yönetiminide odak noktası haline getirmiştir.

Hizmetler söz konusu maddeleri ise Medya İletişimi, Kriz Yönetimi ve Finansal iletişim gibi bir çok dalda sosyal medya ve strateji planlamalara ağırlık göstererek devam ettirmektedir.

5N1PR İletişim Danışmanlığı Genel Koordinatörü Kenan Kaffar, değerli müşterilerinin bireysel ve kurumsal itibarlarını yönetirken; geniş hedef kitleleri ile olan profesyonelce iletişim süreçlerinin amaçlarıyla tutarlı ve olumlu olmasını , bu süreçlere somut çözümler, konuya özel yaklaşımlar ve ölçülebilir sonuçlar almalarının en iyisini sağlamaya çalışıyoruz dedi.

Endüstriyel kilit sektörünün Türkiye’nin pazar lideri olan Essentra bünyesindeki Mesan Kilit, 75 geçkin ülkede ihracat gerçekleştiriyor. Mesan Kilit, Türkiye’ye yabancı yatırımın direkt kendisini çekmiş bir firma olarak ekonomiye ve istihdama katkı sağlayacak faaliyetlerine azim ile devam ediyor. Silivri bölgesinde fabrikada 13 bin 500 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren Essentra bünyesindeki Mesan Kilit, yüksek katma değerli ürünler üretiyor. Presib edinilmiş kaliteye ödün verilmeden devam edeceğinide açıkladı.

Ayrıca küçük caplı spor tesisleri ve spor klüplerine yaptığı yatırım ve geliştirilme süreçleride gözden kaçmıyor değil. Kısacası Kenan Kaffar İletişim Danışmanlığı ile müşterilerinin kurumsal itibarlarını yönetirken; ayırt etmeksizin hedef kitleleri ile olan iletişim süreçlerinin amaçlarıyla yüksek ölçüde tutarlı olmasını sağlamaktadır.

Kaynak: Kenan Kaffar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here