Tesettür Giyim, Giysi giyerken nelere dikkat edilmelidir? Tesettür’de önemli olan model mi yoksa kalite mi? Giyinme özellikle kadınlar için emek yoğun bir iştir. Ayrıca çalışan kadınlar için. Bayanların her gün şık ve özenli olması ve tüm gün çalışırken rahat hissetmeleri önemlidir. Bayanlar için giyinmek karmaşık bir girişimdir. Sadece hangi renklerin seçileceği, nasıl birleştirileceği ve nerede giyileceği gibi birçok soruya cevap verdikten sonra ne giyileceğine karar verilir. Yakın zamana kadar, peçe olan bayanlar çoğunlukla üniforma giydirildi. Giyinme de çok sınırlıydı ve bir elbise modeli olarak çeşitlilikte sınırlıydı. Şimdilik herkesin tarzına, tarzına, rahatlığına ve inancına göre bir seçenek bulmak mümkün. Günümüzde, sadece peçe kıyafetlerine odaklanmış ve çok iyi çalışan birçok kadın moda tasarımcısı var. Ve şimdi örtülü bayanlar sorunu; Hangi elbisenin seçileceğine karar veremez, hangi stili seçeceğine karar veremez.

Gizce

Kapalı bir takım seçerken dikkat edilmesi gereken ilk şey, kullanıcının uygunluğu. Etrafına sarılmayacak, vücuda yapışmayacak, ince olacak ve içeriyi göstermeyecek, bölgenin yaşına uygun kumaş türünden seçilecektir, Ancak elbette, örtülü bayanlar mekanlarına göre farklı seçimler yapabilirler. Ya da bir kaniş, ferrari veya tunik gibi rahat ve şık bir elbise giyebilirsiniz. Giysinin adı, amacı kapsaması amaçlandığından çok dar olmamalıdır. Ama tecavüz bol olmamalı. Vücut uygun ve belirleyici olmalıdır. Renk seçimini tekdüze etmeye gerek yoktur. Genel olarak ve herkesin bildiği renklerde kullanılabilir. Modamerve ailesi olarak, her kadının istediği ve ihtiyaç duyduğu giyim hizmetini size sunmak ve tedarik etmek. Farkında olmanız gereken şeylerden biri de vücudunuzun vücut tipinize uygunluğudur. Çok fazla kıvrımı olmayan havuç tipi gövdeler bu açıdan en şanslı olanlardır. Neredeyse bir takım elbise gibi. Ancak, yaşlı bayanlar örtülü kumaşlardan kıyafet veya tunikleri tercih etmelidir.

Tesettür

Büyük göğüsleri veya kalın belleri olan kadınlar yarasa tipi bluz, tunik veya dar elbiseler tercih ettikleri zaman rahat bir şıklık kazanacaklar. Vücut tipi tarafından seçilmeyen kıyafetler genellikle durmaz. Ya fazla kilolu ya da boynumuzu kısaltıp rahatlayamayız. Giyim parçalarını ayırarak alışverişimizi tamamen ihtiyacımıza göre planlayabiliriz. Bu çeşitlerin hepsinin gardırobunuzda olması gerekmez. Satın almayı tercih ettiğiniz ve kullanmayı tercih ettiğiniz parçaları tanımlayarak satın almalısınız. Bunlara ek olarak, mağazalarda hazır kombine modelleri bulabilir ve sorunsuz bir şekilde kendiniz satın alabilirsiniz. Bundan sonra bile, bu hazır taraklar yeni kombinasyonlar elde etmek için diğer kombinasyonlarla birleştirilebilir, böylece bir taşla iki kuş çekebilirsiniz. Bunu harcamak istemezsiniz, ancak kıyafetinizin en çarpıcı parçalarından bazılarını satın aldığınızda her zaman şık olmak isterseniz, bazı kurallara uymanız gerekir.

Tesettür Giyim

Her şeyden önce, atkı ya da şal kaliteli olmalı. Ama kalite bir marka olmak demek değildir. Naylon dokuma ürünler asla tercih edilmemelidir. İstediğiniz kadar kaliteli giyin ve eğer parlak ve ucuzsanız, kıyafetleriniz tüm ihtişamını kaybedecek ve kombinasyonunuz yukarıdan aşağıya doğru daha basit hale gelecektir. İkincisi; Düz düz renk, klasik siyah-beyaz ve renkli bir mare kombinasyonu. Bunlar Kurtarıcı. Bunların dışında, tek bir eşarp yerine yeni bir eşarp ya da şal takmayı tercih ederseniz, tüm eşarplarınızı kurtarabilirsiniz. Moda trendleri farklı zamanlarda farklı zamanlarda bulunabilir, ancak genel bir bakış açısından değerlendirdiğimizde, iki karışık parçayı birlikte kullanmamalıyız. Giysileriniz genelde düz renk ise, motiflerinizi desenli renkte seçerseniz, kombinasyonunuz şık bir bütünlük sağlar. Tersine, eğer renkli bir desen ya da çok parçalı takıyorsanız, atkı ya da elbise mümkün olduğunca düz ve düz olmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here