Tuzla SEO, da en önemli konu olan doğallık, çeşitlilik, sadelik, farklılık kavramlarından bahsedilir. Google arama motorunun siteler için kullandığı birden fazla servisleri vardır. Google Trens, Google Analiystc, Google Adwords , Google Maps gibi bazı servisleri detaylı olarak nasıl kullanılır, seoya etikileri nelerdir konuları işlenir.

Tuzla SEO

Site çalışmaları yapılırken veya bittikten sonra sitemizde yapacağımız anahtar kelime çalışmaları, faydaları seoya etkileri. Sitemizi oluştururken Google’un bize söylediği sitenizi bana optimize edin. Yani “Site İçi “ çalışmaları meta taglar ( title, description, keywords), sayfa başlığı, yazı başlığı, konu başlığı, resim boyutları, resim açıklamaları, link yapıları sayfa hızı vs. gibi birçok konulara değinilir.

SEO Lanse

Site yapım çalışmaları bittikten sonra yapılması gereken “ Site Dışı “ seo çalışmaları yani dizin çalışmaları, backling çeşitliliği, kalitesi, sürekliliği, sayısı gibi derslere başlanır. Sosyal Medya hayatımıza girmesiyle seo kavramı da başlı başına değişmiştir.

https://www.seolanse.com/seo-tuzla/

Facebook, Twitter, Friendfeed gibi sosyal medya platformları etkin kullanarak, seoya etkileri, uygulamalı olarak bahsedilir. Seo çalışması yapılırken seçeceğimiz sunucu, alan adı gibi konulardan sonra uygulama aşamasına geçilerek öğrencilerimizle bir proje şeklinde çalışmalar oluşturulur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here